Код 09 - 4

Нема на залиха
SKU
12232
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 853 - борда
  Јакна - код 853 - борда
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 2. Фустан - код 3666 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 3666 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.913,71 Регуларна цена MKD 2.493,71
 3. Комплет - код 5356
  Комплет - код 5356
  Special Price MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 4. Фустан - код 165 - црна
  Фустан - код 165 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 1317 - борда
  Фустан - код 1317 - борда
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 6. Комплет - код 886 - жолта
  Комплет - код 886 - жолта
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Фустан - код 6014 - 1 - шарено
  Фустан - код 6014 - 1 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Фустан - код 9601 - црна
  Фустан - код 9601 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Сако - код 6023 - темно сина
  Сако - код 6023 - темно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 4471 - светло виолетова
  Фустан - код 4471 - светло виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71