Код 09 - 5

Нема на залиха
SKU
11448
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Къс дамски топ в синьо - код 2967
  Топ - код 2967 - небесно сина
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 2. Фустан - код 3298 - зелена
  Фустан - код 3298 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 2856 - црна
  Фустан - код 2856 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 0521 - 3 - шарена
  Блуза - код 0521 - 3 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Свободен дамски гащеризон в бежово - код 5775
  Комбинезон - код 5775
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Комплет - код 4304 - црна
  Комплет - код 4304 - црна
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 7. Маица - код 4349 - бело
  Маица - код 4349 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Тренерки - код 1777 - небесно сина
  Тренерки - код 1777 - небесно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Дамска риза къс ръкав с къдрици в бяло - код 4136
  Кошула - код 4136 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 15944 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 15944 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71