Код 09 - 5

Нема на залиха
SKU
12233
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 0833 - бела
  Комплет - код 0833 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 4590
  Фустан - код 4590
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Фустан - код 1036 - црна
  Фустан - код 1036 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Маица - код 0401 - розова
  Маица - код 0401 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 3298 - црна
  Фустан - код 3298 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамски дънки по тялото с висока талия в черно - код 5001
  Фармерки - код 5001 - 1 - црна
 7. Фустан - код 6261
  Фустан - код 6261
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Топ - код 9914 - бела
  Топ - код 9914 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 4806 - црна
  Фустан - код 4806 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Комплет - код 5195 - бела
  Комплет - код 5195 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71