Код 099 - 1

Нема на залиха
SKU
40101
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8171
  Фустан - код 8171
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Фустан - код 1788 - бела
  Фустан - код 1788 - бела
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Фустан - код 1579 - 1 - виолетова
  Фустан - код 1579 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Фустан - код 3080 - темно сина
  Фустан - код 3080 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 0300 - црна
  Фустан - код 0300 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 6. Фустан - код 1142 - кафеава
  Фустан - код 1142 - кафеава
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 7. Блуза - код 4046 - бела
  Блуза - код 4046 - бела
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Комбинезон - код 2175 - 1 - небесно сина
  Комбинезон - код 2175 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Јакна - код 4949 - окер
  Јакна - код 4949 - окер
  Special Price MKD 2.116,71 Регуларна цена MKD 3.276,71
 10. Блуза - код 11514 - црвена
  Блуза - код 11514 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71