Код 099

Нема на залиха
SKU
40095
ден 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4171 - бело
  Блуза - код 4171 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Панталони - код 2020 - капучино
  Панталони - код 2020 - капучино
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Елек - код 8786 - капучино
  Елек - код 8786 - капучино
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 4. Фустан - код 217 - бела
  Фустан - код 217 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Палто - код 9202
  Палто - код 9202
  Special Price ден 1.739,71 Регуларна цена ден 2.319,71
 6. Фустан - код 248 - 2 - шарена
  Фустан - код 248 - 2 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Блуза - код 753 - ментол
  Блуза - код 753 - ментол
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Свободна рокля в синьо - код 721
  Свободна рокля в синьо - код 721
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 8486 - жолта
  Фустан - код 8486 - жолта
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Јакна - код 9797 - 2 - кремова
  Јакна - код 9797 - 2 - кремова
  Најниско ден 2.552,00 Регуларна цена ден 2.842,00