Код 1

Нема на залиха
SKU
10048
ден 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Хеланки - код 925 - црна
  Хеланки - код 925 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Фустан - код 1156 - светло сина
  Фустан - код 1156 - светло сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Маица - код 690 - виолетова
  Маица - код 690 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Фустан - код 884 - борда
  Фустан - код 884 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Јакна - код 8686 - кафеава
  Јакна - код 8686 - кафеава
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 6. Блуза - код 5154 - сиво
  Блуза - код 5154 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Комбинезон - код 769
  Комбинезон - код 769
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 5544 - небесно сина
  Фустан - код 5544 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Блуза - код 5452 - бела
  Блуза - код 5452 - бела
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 692 - бело
  Фустан - код 692 - бело
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.217,71