Код 1

Нема на залиха
SKU
10130
ден 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 4848 - бело
  Кошула - код 4848 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Фустан - код 2077 - црвена
  Фустан - код 2077 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Фустан - код 635 - светло сина
  Фустан - код 635 - светло сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Блуза - код 2219 - борда
  Блуза - код 2219 - борда
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 559 - црна
  Фустан - код 559 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Палто - код 3839 - зелена
  Палто - код 3839 - зелена
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 7. Кошула - код 5689 - окер
  Кошула - код 5689 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Кошула - код 4443 - 2 - шарена
  Кошула - код 4443 - 2 - шарена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Фустан - код 854 - 4 - бела
  Фустан - код 854 - 4 - бела
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Фустан - код 185 - кафеава
  Фустан - код 185 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71