Код 1

Нема на залиха
SKU
10178
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2739 - розова
  Фустан - код 2739 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фармерки - код 46755 - 1
  Фармерки - код 46755 - 1
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Дамска тениска в бежово с принт - код 6101
  Маица - код 6101
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Комплет - код 11958 - кремова
  Комплет - код 11958 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Дамски топ рипс в черно - код 4602
  Топ - код 4602 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Дамски комплект тениска и панталон в черно райе - код 5210
  Комплет - код 5210 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Топ - код 5958 - бело
  Топ - код 5958 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Къса дамска тениска с паднали рамене в светлосиньо - код 10011
  Маица - код 10011
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Фустан - код 2504 - капучино
  Фустан - код 2504 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски топ рипс в черно - код 4604
  Топ - код 4604 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71