Код 1

Нема на залиха
SKU
10184
ден 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 789 - црна
  Фустан - код 789 - црна
  Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.392,00
 2. Фустан - код 674 - розова
  Фустан - код 674 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 2255 - виолетова
  Фустан - код 2255 - виолетова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Кошула - код 8789 - капучино
  Кошула - код 8789 - капучино
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Тренерки - код 147 - путер зелена
  Тренерки - код 147 - путер зелена
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 6. Кошула - код 5252 - 5 - шарена
  Кошула - код 5252 - 5 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 745 - окер
  Фустан - код 745 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Кошула - код 872 - црвена
  Кошула - код 872 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Кошула - код 4646 - виолетова
  Кошула - код 4646 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 630 - небесно сина
  Фустан - код 630 - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71