Код 1

Нема на залиха
SKU
10422
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Сукња - код 3836
  Сукња - код 3836
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Блуза - код 3099 - 2 - црвена
  Блуза - код 3099 - 2 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Тренерки-долен дел - код 3486 - темно сива
  Тренерки-долен дел - код 3486 - темно сива
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Комплет - код 1518 - 3 - сиво
  Комплет - код 1518 - 3 - сиво
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Блуза - код 2075 - розова
  Блуза - код 2075 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Спортски комплет - код 4163 - 3 - розова
  Спортски комплет - код 4163 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.507,71 Регуларна цена MKD 2.087,71
 7. Блуза - код 0837 - кафеава
  Блуза - код 0837 - кафеава
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Спортски комплет - код 11605 - црна
  Спортски комплет - код 11605 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 2.232,71
 9. Дамска тениска в черно с апликация - код 4374
  Маица - код 4374 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Спортски комплет - код 1505 - камуфлажа
  Спортски комплет - код 1505 - камуфлажа
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71