Код 1

Нема на залиха
SKU
11314
ден 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 5656 - бела
  Топ - код 5656 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 2. Фустан - код 4572 - окер
  Фустан - код 4572 - окер
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 3. Фустан - код 551 - виолетова
  Фустан - код 551 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фармерки - код 8099 - 1 - темно сина
  Фармерки - код 8099 - 1 - темно сина
  Најниско ден 1.536,71 Регуларна цена ден 2.116,71
 5. Комплет - код 5671 - виолетова
  Комплет - код 5671 - виолетова
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 6. Фустан - код 635 - путер зелена
  Фустан - код 635 - путер зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Дуксер - код 4400 - 2 - црвена
  Дуксер - код 4400 - 2 - црвена
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Палто - код 0800 - сиво
  Палто - код 0800 - сиво
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 9. Фустан - код 502 - темно сина
  Фустан - код 502 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Блуза - код 6013 - кафеава
  Блуза - код 6013 - кафеава
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 985,71