Код 1

Нема на залиха
SKU
11320
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11483 - 6 - ментол
  Блуза - код 11483 - 6 - ментол
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Фустан - код 7099 - 5 - сиво
  Фустан - код 7099 - 5 - сиво
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Комбинезон - код 2628 - окер
  Комбинезон - код 2628 - окер
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 1277 - 3 - шарена
  Фустан - код 1277 - 3 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 5. Комбинезон - код 5121 - путер зелена
  Комбинезон - код 5121 - путер зелена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 6. Фустан - код 1544 - кафеава
  Фустан - код 1544 - кафеава
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 7. Блуза - код 0263 - црна
  Блуза - код 0263 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 8. Комбинезон - код 193 - сиво
  Комбинезон - код 193 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 9905 - розова
  Фустан - код 9905 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 10. Комплет - код 8823 - црна
  Комплет - код 8823 - црна
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71