Код 1

Нема на залиха
SKU
12066
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски бански в бяло - код 2561
  Купачи - код 2561 - 8 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дамска туника в черно с принт - код 2690
  Туника - код 2690 - 1 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 0936
  Блуза - код 0936
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 4. Дамска тениска с къдрички в масленозелено с ефектни ръкави - код 4669
  Маица - код 4669 - 4
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 3151 - 3 - црна
  Блуза - код 3151 - 3 - црна
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Ефектна дамска тениска в жълто - код 0599
  Маица - код 0599 - жолта
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Топ - код 11955 - бело
  Топ - код 11955 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 8. Дамско боди с къдрички в сиво - код 3670
  Боди - код 3670 - сиво
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Фустан - код 4757 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 4757 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Ефектен дамски топ с връзки в бежово - код 0958
  Топ - код 0958 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71