Код 1

Нема на залиха
SKU
2388
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 1038 - црна
  Маица - код 1038 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Маица - код 256 - бела
  Маица - код 256 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Дуксер - код 5161 - розова
  Дуксер - код 5161 - розова
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 4. Дамска риза къс ръкав с къдрици в бежово - код 4136
  Кошула - код 4136
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Къс дамски топ с връзки в лилаво - код 11777
  Топ - код 11777 - виолетова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Блуза - код 9989 - бело
  Блуза - код 9989 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Блуза - код 5165 - црвена
  Блуза - код 5165 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Ефектно боди в масленозелено - код 8180
  Боди - код 8180 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Панталони - код 1991 - 2 - борда
  Панталони - код 1991 - 2 - борда
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71