Код 1

Нема на залиха
SKU
2481
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6979
  Фустан - код 6979
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Дамско боди с къдрички в светлосиньо - код 3670
  Боди - код 3670
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Спортски комплет - код 11608 - црна
  Спортски комплет - код 11608 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Топ - код 2014 - виолетова
  Топ - код 2014 - виолетова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 5. Тренерки - код 1777 - темно сина
  Тренерки - код 1777 - темно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Фустан - код 4758 - 1 - црна
  Фустан - код 4758 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 1412 - бело
  Блуза - код 1412 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Фустан - код 11932 - бела
  Фустан - код 11932 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 236 - црна
  Фустан - код 236 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 7003
  Фустан - код 7003
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71