Код 1

Нема на залиха
SKU
2487
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 11627 - бело
  Спортски комплет - код 11627 - бело
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 2. Спортски комплет - код 0409 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 0409 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 3. Фармерки - код 4314 - 1
  Фармерки - код 4314 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 2378 - црна
  Фустан - код 2378 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Тренерки - код 0601 - бело
  Тренерки - код 0601 - бело
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 6. Спортски комплет - код 9353 - 2 - сиво
  Спортски комплет - код 9353 - 2 - сиво
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 2.145,71
 7. Блуза - код 5343 - 3 - праска
  Блуза - код 5343 - 3 - праска
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Боди - код 2030 - 1 - борда
  Боди - код 2030 - 1 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Бяла тениска с ефектен принт - код 1538
  Маица - код 1538 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Екстравагантна туника в масленозелено - код 4222
  Код 4222
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71