Код 1

Нема на залиха
SKU
2511
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 7166 - 2 - бела
  Комплет - код 7166 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Блуза - код 4474 - бело
  Блуза - код 4474 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 2431 - црна
  Фустан - код 2431 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 1478 - 1 - црвена
  Фустан - код 1478 - 1 - црвена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Блуза - код 3099 - 4
  Блуза - код 3099 - 4
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Блуза - код 3151 - 1 - виолетова
  Блуза - код 3151 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комплет - код 1933 - пудра
  Комплет - код 1933 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Кошула - код 1417 - 2 - црна
  Кошула - код 1417 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 6070
  Фустан - код 6070
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 10. Стилен дамски гащеризон в черно - код 2137
  Комбинезон - код 2137 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71