Код 1

Нема на залиха
SKU
2961
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фармерки - код 606 - сина
  Фармерки - код 606 - сина
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 2. Фустан - код 149
  Фустан - код 149
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Палто - код 8282
  Палто - код 8282
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Комбинезон - код 2199 - сиво
  Комбинезон - код 2199 - сиво
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 5111 - кафеава
  Фустан - код 5111 - кафеава
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 6. Комбинезон - код 254 - жолта
  Комбинезон - код 254 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Код 390
  Код 390
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 8. Сако - код 1980
  Сако - код 1980
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Блуза - код 3234 - сиво
  Блуза - код 3234 - сиво
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Јакна - код 0615 - 1 - кремова
  Јакна - код 0615 - 1 - кремова
  Најниско MKD 3.972,71 Регуларна цена MKD 4.262,71