Код 1

Нема на залиха
SKU
2973
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Сукња - код 3463 - ментол
  Сукња - код 3463 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамска тениска с принт в черно - код 2342
  Маица - код 2342 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 0629 - 6 - бело
  Блуза - код 0629 - 6 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 1188 - зелена
  Фустан - код 1188 - зелена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Фармерки - код 4392 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4392 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Маица - код 2324 - бело
  Маица - код 2324 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Фустан - код 4301 - бело
  Фустан - код 4301 - бело
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Фустан - код 2533 - 2 - шарено
  Фустан - код 2533 - 2 - шарено
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 3352 - сиво
  Фустан - код 3352 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 0770
  Фустан - код 0770
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71