Код 1

Нема на залиха
SKU
2979
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 8865 - 1 - бело
  Блуза - код 8865 - 1 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Дуксер - код 3262
  Дуксер - код 3262
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Фустан - код 1426 - бело
  Фустан - код 1426 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Маица - код 3667 - неон жолта
  Маица - код 3667 - неон жолта
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Џемпер - код 6653 - црна
  Џемпер - код 6653 - црна
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Фустан - код 0590 - путер зелена
  Фустан - код 0590 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Џемпер - код 5547 -1 - шарена
  Џемпер - код 5547 -1 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Комбинезон - код 6161 - светло сина
  Комбинезон - код 6161 - светло сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Фармерки - код 4481 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4481 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 10. Комбинезон - код 565 - розова
  Комбинезон - код 565 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71