Код 1

Нема на залиха
SKU
5567
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски изрязани бански в две части в червено - код 1296
  Купачи - код 1296 - 3 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Дамски бански в две части костюм в зелено - код 6044
  Купачи - код 6044 - 2 - зелена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 8899 - розова
  Фустан - код 8899 - розова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Блуза - код 11898 - бело
  Блуза - код 11898 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Комплет - код 1578 - ментол
  Комплет - код 1578 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Къс дамски топ рипс в масленозелено - код 0963
  Топ - код 0963
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Фустан - код 2663 - зелена
  Фустан - код 2663 - зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Блуза - код 9656 - ментол
  Блуза - код 9656 - ментол
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Дамска риза в розово - код 0638
  Кошула - код 0638 - 3 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски комплект тениска и къси панталонки в бяло - код 11894
  Комплет - код 11894 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71