Код 1

Нема на залиха
SKU
8277
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 129 - небесно сина
  Фустан - код 129 - небесно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Блуза - код 9296 - бело
  Блуза - код 9296 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Палто - код 814 - кафеава
  Палто - код 814 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 3991 - окер
  Блуза - код 3991 - окер
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Палто - код 643 - кафеава
  Палто - код 643 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 8570 - бело
  Блуза - код 8570 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 5574 - окер
  Блуза - код 5574 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Панталони - код 8986 - 1 - црна
  Панталони - код 8986 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 9. Кошула - код 6148 - тиркизна
  Кошула - код 6148 - тиркизна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Блуза - код 6455 - виолетова
  Блуза - код 6455 - виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71