Код 1

Нема на залиха
SKU
8289
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Џемпер - код 392 - пудра
  Џемпер - код 392 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 6100 - темно сина
  Фустан - код 6100 - темно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 5156 - 1 - шарена
  Блуза - код 5156 - 1 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 129
  Фустан - код 129
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Фустан - код 8484 - тиркизна
  Фустан - код 8484 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 2255 - виолетова
  Фустан - код 2255 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Тренерки - код 7175 - кафеава
  Тренерки - код 7175 - кафеава
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Блуза - код 875 - окер
  Блуза - код 875 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Јакна - код 9191 - 1 - црна
  Јакна - код 9191 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 10. Фустан - код 541 - црвена
  Фустан - код 541 - црвена
  Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.537,00