Код 1

Нема на залиха
SKU
8870
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски комплект рокля и жилетка в сиво - код 5356
  Комплет - код 5356 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Блуза - код 8861 - 2 - сиво
  Блуза - код 8861 - 2 - сиво
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамски дънки с висока талия изчистени в синьо - код 4386
  Фармерки - код 4386 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 416 - капучино
  Фустан - код 416 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Фустан - код 2504 - циклама
  Фустан - код 2504 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамско боди с голи рамене в бяло - код 11598
  Боди - код 11598 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Дамски комплект къс топ и панталон рипс в черно - код 2406
  Комплет - код 2406 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 8. Фустан - код 5290 - црна
  Фустан - код 5290 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Блуза - код 5256
  Блуза - код 5256
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 10. Топ - код 0723 - шарено
  Топ - код 0723 - шарено
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71