Код 1

Нема на залиха
SKU
9019
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Къс дамски топ потник рипс в бяло - код 2208
  Топ - код 2208 - 2 - бела
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Бански комплект в цвят тюркоаз - код 2671
  Купачи - код 2671 - 6 - тиркизна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 0726 - розова
  Фустан - код 0726 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамска тениска в синьо с принт - код 3592
  Дамска тениска в синьо с принт - код 3592
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Блуза - код 41488 - бело
  Блуза - код 41488 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Фустан - код 11922 - пудра
  Фустан - код 11922 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Блуза - код 11638 - бело
  Блуза - код 11638 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Тренерки - код 2167 - 1 - шарена
  Тренерки - код 2167 - 1 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 9. Дамска изчистена тениска в зелено - код 3597
  Маица - код 3597 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 7100 - црна
  Фустан - код 7100 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71