Код 1

Нема на залиха
SKU
9680
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2078 - црна
  Фустан - код 2078 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Фустан - код 3231 - црна
  Фустан - код 3231 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Блуза - код 6455 - ментол
  Блуза - код 6455 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Блуза - код 0907 - пудра
  Блуза - код 0907 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 1617 - пудра
  Фустан - код 1617 - пудра
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Комплет - код 2223 - борда
  Комплет - код 2223 - борда
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 7. Блуза - код 6566 - розова
  Блуза - код 6566 - розова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Палто - код 7676 - путер зелена
  Палто - код 7676 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Фустан - код 238 - кафеава
  Фустан - код 238 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Панталони - код 788 - жолта
  Панталони - код 788 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71