Код 1

Нема на залиха
SKU
9697
ден 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 481 - црвена
  Комплет - код 481 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Панталони - код 3062 - кафеава
  Панталони - код 3062 - кафеава
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 3. Блуза - код 5641 - кафеава
  Блуза - код 5641 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Панталони - код 4181 - темно зелена
  Панталони - код 4181 - темно зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Блуза - код 3511 - зелена
  Блуза - код 3511 - зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Кардиган - код 2278 - бело
  Кардиган - код 2278 - бело
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 6610 - шарена
  Фустан - код 6610 - шарена
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 8. Комплет - код 2626 - бело
  Комплет - код 2626 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 9. Фустан - код 5520 - црвена
  Фустан - код 5520 - црвена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71