Код 1

Нема на залиха
SKU
9703
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 856 - светло виолетова
  Топ - код 856 - светло виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Палто - код 1615 - 6 - кафеава
  Палто - код 1615 - 6 - кафеава
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 3. Фустан - код 1257 - бела
  Фустан - код 1257 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Маица - код 2527 - бело
  Маица - код 2527 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Џемпер - код 9087 - бело
  Џемпер - код 9087 - бело
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Блуза - код 2899 - 5 - праска
  Блуза - код 2899 - 5 - праска
  Најниско MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 7. Дамска тениска с принт зодия лъв в бяло - код 2342
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Маица - код 6698
  Маица - код 6698
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Фустан - код 6332 - 4 - црна
  Фустан - код 6332 - 4 - црна
  Најниско MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 10. Блуза - код 0629 - 1 - црвена
  Блуза - код 0629 - 1 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71