Код 1

Нема на залиха
SKU
9721
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Џемпер - код 8092 - виолетова
  Џемпер - код 8092 - виолетова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Фармерки - код 1554 - сина
  Фармерки - код 1554 - сина
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 3. Фустан - код 3386 - пудра
  Фустан - код 3386 - пудра
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 547 - праска
  Фустан - код 547 - праска
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Блуза - код 5256 - црна
  Блуза - код 5256 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Јакна - код 4033 - сиво
  Јакна - код 4033 - сиво
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Комбинезон - код 4406 - кафеава
  Комбинезон - код 4406 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Палто - код 8282
  Палто - код 8282
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Фустан - код 736 - зелена
  Фустан - код 736 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Кардиган - код 7002 - 2 - шарена
  Кардиган - код 7002 - 2 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71