Код 1

Нема на залиха
SKU
9737
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска с надпис в бежово - код 4078
  Маица - код 4078 - кремова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Дамски топ с къдрички с паднали рамене в черно - код 11723
  Топ - код 11723 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Блуза - код 8865 - бело
  Блуза - код 8865 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 2455 - 3
  Фустан - код 2455 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 0308 - небесно сина
  Блуза - код 0308 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 1454 - 5 - корали
  Блуза - код 1454 - 5 - корали
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Кокетна дамска риза в черно с голи рамене - код 7126
  Кошула - код 7126 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 5191 - кафеава
  Блуза - код 5191 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Комплет - код 6989 - 1 - розова
  Комплет - код 6989 - 1 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Тренерки - код 4518
  Тренерки - код 4518
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71