Код 1

Нема на залиха
SKU
9743
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 2555 - сиво
  Тренерки - код 2555 - сиво
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 2. Фустан - код 820 - путер зелена
  Фустан - код 820 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Код 1847 - црвена
  Код 1847 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Фустан - код 7714 - шарена
  Фустан - код 7714 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Блуза - код 7131 - розова
  Блуза - код 7131 - розова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Фустан - код 2500 - црвена
  Фустан - код 2500 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Туника - код 143 - сиво
  Туника - код 143 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Фустан - код 1281 - црвена
  Фустан - код 1281 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 5466 - црна
  Блуза - код 5466 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Комплет - код 9414
  Комплет - код 9414
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71