Код 1

Нема на залиха
SKU
9794
ден 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 204 - жолта
  Комбинезон - код 204 - жолта
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Комплет - код 5671 - небесно сина
  Комплет - код 5671 - небесно сина
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 3. Фустан - код 5696 - небесно сина
  Фустан - код 5696 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Блуза - код 4439 - бело
  Блуза - код 4439 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Јакна - код 4748 - пудра
  Јакна - код 4748 - пудра
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Фустан - код 3323 - виолетова
  Фустан - код 3323 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Кошула - код 6148 - пудра
  Кошула - код 6148 - пудра
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Панталони - код 5157 - 1 - путер зелена
  Панталони - код 5157 - 1 - путер зелена
  ден 1.101,71 Регуларна цена ден 2.261,71
 9. Кардиган - код 9001 - црна
  Кардиган - код 9001 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Фустан - код 1140 - зелена
  Фустан - код 1140 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.971,71