Код 1

Нема на залиха
SKU
9800
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 7706 - 4 - праска
  Блуза - код 7706 - 4 - праска
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Блуза - код 4188 - црна
  Блуза - код 4188 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Дуксер - код 3262
  Дуксер - код 3262
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Блуза - код 3611 - бело
  Блуза - код 3611 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Сукња - код 1228 - 1 - црна
  Сукња - код 1228 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 2026 - борда
  Фустан - код 2026 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Тренерки - код 4050 - 2
  Тренерки - код 4050 - 2
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 8. Блуза - код 8865 - 2 - црна
  Блуза - код 8865 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Кошула - код 0638 - 5 - црна
  Кошула - код 0638 - 5 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Јакна - код 0623 - црна
  Јакна - код 0623 - црна
  Најниско MKD 4.349,71 Регуларна цена MKD 4.929,71