Код 1

Нема на залиха
SKU
9806
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5155 - пудра
  Блуза - код 5155 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамски топ с дантела в бяло - код 2965
  Топ - код 2965 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Блуза - код 0247 - бело
  Блуза - код 0247 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Комплет - код 8884 - 3 - шарена
  Комплет - код 8884 - 3 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Блуза - код 5932 - борда
  Блуза - код 5932 - борда
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 5654 - црна
  Фустан - код 5654 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 594 - портокалова
  Фустан - код 594 - портокалова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Блуза - код 3107
  Блуза - код 3107
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Тренерки - код 1361 - 1 - црна
  Тренерки - код 1361 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Сукња - код 3836
  Сукња - код 3836
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71