Код 1

Нема на залиха
SKU
9848
ден 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1277 - 3 - шарена
  Фустан - код 1277 - 3 - шарена
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 2. Јакна - код 7745 - црна
  Јакна - код 7745 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 3. Фустан - код 8829 - ментол
  Фустан - код 8829 - ментол
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фармерки - код 9035 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 9035 - 1 - небесно сина
  Најниско ден 1.623,71 Регуларна цена ден 2.203,71
 5. Комплет - код 5044 - ментол
  Комплет - код 5044 - ментол
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Блуза - код 4417 - кафеава
  Блуза - код 4417 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Фустан - код 8486 - пудра
  Фустан - код 8486 - пудра
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 8102 - виолетова
  Фустан - код 8102 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Блуза - код 3732 - путер зелена
  Блуза - код 3732 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Блуза - код 786 - кафеава
  Блуза - код 786 - кафеава
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71