Код 1

Нема на залиха
SKU
9872
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2766 - црна
  Фустан - код 2766 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 13131 - виолетова
  Фустан - код 13131 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 8484 - црвена
  Фустан - код 8484 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фармерки - код 4399 - 1
  Фармерки - код 4399 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 5. Фустан - код 2104 - небесно сина
  Фустан - код 2104 - небесно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Кратки панталони - код 11979 - сиво
  Кратки панталони - код 11979 - сиво
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Тренерки - код 11987 - розова
  Тренерки - код 11987 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Атрактивен дамски топ бюстие в цвят циклама - код 7151
  Топ - код 7151 - циклама
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Туника - код 5231 - бело
  Туника - код 5231 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 2890 - црна
  Фустан - код 2890 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71