Код 1

Нема на залиха
SKU
9908
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2856 - црна
  Фустан - код 2856 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Къс дамски топ в синьо - код 2967
  Топ - код 2967 - небесно сина
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 3. Фустан - код 2915 - 1
  Фустан - код 2915 - 1
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Блуза - код 1603 - 1 - црвена
  Блуза - код 1603 - 1 - црвена
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Маица - код 4079 - бело
  Маица - код 4079 - бело
  MKD 666,71
 6. Блуза - код 11615 - бело
  Блуза - код 11615 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Блуза - код 0247 - виолетова
  Блуза - код 0247 - виолетова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Дамска тениска с ефектен гръб в розово - код 4515
  Маица - код 4515 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Фустан - код 1257 - бела
  Фустан - код 1257 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Маица - код 0511 - 6 - сиво
  Маица - код 0511 - 6 - сиво
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71