Код 1

Нема на залиха
SKU
9963
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Къса дамска пола в светлосиньо - код 1014
  Сукња - код 1014
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Дамски бански в бяло - код 2561
  Купачи - код 2561 - 8 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Маица - код 4375 - црвена
  Маица - код 4375 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Фустан - код 2578 - бела
  Фустан - код 2578 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 3265 - шарена
  Фустан - код 3265 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамски бански в светлосиньо - код 2562
  Купачи - код 2562 - 4
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 10088 - црна
  Фустан - код 10088 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 5654 - небесно сина
  Фустан - код 5654 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Топ - код 1299 - црвена
  Топ - код 1299 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 10. Дамски комплект къс топ и анцуг в черно - код 4304
  Комплет - код 4304 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.855,71