Код 10

Нема на залиха
SKU
10429
ден 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4439 - црна
  Блуза - код 4439 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Јакна - код 4033 - путер зелена
  Јакна - код 4033 - путер зелена
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Блуза - код 8051 - окер
  Блуза - код 8051 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Блуза - код 864 - окер
  Блуза - код 864 - окер
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Кардиган - код 6533 - розова
  Кардиган - код 6533 - розова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Маица - код 2929 - бела
  Маица - код 2929 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Комплет - код 9877 - сиво
  Комплет - код 9877 - сиво
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Панталони - код 788 - сиво
  Панталони - код 788 - сиво
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 2255 - бело
  Фустан - код 2255 - бело
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 974
  Фустан - код 974
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71