Код 10

Нема на залиха
SKU
4711
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3992 - сиво
  Блуза - код 3992 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Комплет - код 7575 - црна
  Комплет - код 7575 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 7768 - виолетова
  Фустан - код 7768 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 2052 - 1 - борда
  Блуза - код 2052 - 1 - борда
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 6165 - 2 - црвена
  Блуза - код 6165 - 2 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Блуза - код 11499
  Блуза - код 11499
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Блуза - код 385 - црна
  Блуза - код 385 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Комбинезон - код 2143 - 1 - црна
  Комбинезон - код 2143 - 1 - црна
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 9. Јакна - код 3532 - црна
  Јакна - код 3532 - црна
  Најниско MKD 2.087,71 Регуларна цена MKD 2.667,71
 10. Фустан - код 5557 - црна
  Фустан - код 5557 - црна
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71