Код 10

Нема на залиха
SKU
8877
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Панталони - код 8585 - кафеава
  Панталони - код 8585 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 11794 - црвена
  Фустан - код 11794 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Фармерки - код 2481 - 1 - сиво
  Фармерки - код 2481 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Блуза - код 6343 - 4 - циклама
  Блуза - код 6343 - 4 - циклама
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 3214 - црна
  Фустан - код 3214 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 4145
  Блуза - код 4145
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Фустан - код 9545 - кафеава
  Фустан - код 9545 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 9690 - црвена
  Фустан - код 9690 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Блуза - код 2190 - 2
  Блуза - код 2190 - 2
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 10. Свободна дамска туника с надпис в черно - код 5083
  Туника - код 5083 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71