Код 101

Нема на залиха
SKU
39776
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 7177 - црна
  Комбинезон - код 7177 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2949 - розова
  Фустан - код 2949 - розова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Дамска тениска с надпис в бяло - код 4460
  Маица - код 4460 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Спортски комплет - код 11630 - црна
  Спортски комплет - код 11630 - црна
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Блуза - код 11564
  Блуза - код 11564
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Маица - код 5754
  Маица - код 5754
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 7. Разкроена дамска пола в бяло от тюл - код 1130
  Сукња - код 1130 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 9545 - борда
  Фустан - код 9545 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Дамски топ с дантела в цвят пудра - код 2965
  Топ - код 2965 - пудра
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Фустан - код 2409 - пудра
  Фустан - код 2409 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71