Код 101

Нема на залиха
SKU
39777
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Панталони - код 8028 - црна
  Панталони - код 8028 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дуксер - код 6418 - 1 - розова
  Дуксер - код 6418 - 1 - розова
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Купачи - код 725 - црвена
  Купачи - код 725 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Комбинезон - код 613 - небесно сина
  Комбинезон - код 613 - небесно сина
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 5. Фустан - код 1544 - темно сина
  Фустан - код 1544 - темно сина
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 6. Јакна - код 9970 - 2 - црна
  Јакна - код 9970 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.972,00 Регуларна цена MKD 3.132,00
 7. Блуза - код 975 - црна
  Блуза - код 975 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 1412 - црна
  Блуза - код 1412 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Код 4043
  Код 4043
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 10. Фустан - код 1573 - 1 - црна
  Фустан - код 1573 - 1 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71