Код 11

Нема на залиха
SKU
10430
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фармерки - код 4072 - 2
  Фармерки - код 4072 - 2
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Ефектна дамска тениска в жълто - код 11669
  Маица - код 11669 - жолта
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 149 - црвена
  Фустан - код 149 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Разкроена дамска пола в цвят циклама от тюл - код 1130
  Фустан - код 1130 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Комплет - код 5758 - 2 - црна
  Комплет - код 5758 - 2 - црна
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 6. Комплет - код 555 - сиво
  Комплет - код 555 - сиво
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 7. Боди - код 2422 - црна
  Боди - код 2422 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Комплет - код 7166 - 1 - црна
  Комплет - код 7166 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Боди - код 11562 - бело
  Боди - код 11562 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Блуза - код 5766
  Блуза - код 5766
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71