Код 11

Нема на залиха
SKU
4714
ден 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3567 - бела
  Маица - код 3567 - бела
  Special Price ден 144,71 Регуларна цена ден 869,71
 2. Фустан - код 6457 - кремова
  Фустан - код 6457 - кремова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 1429 - темно сина
  Фустан - код 1429 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 1317 - небесно сина
  Фустан - код 1317 - небесно сина
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 5. Фустан - код 625 - небесно сина
  Фустан - код 625 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Тренерки - код 8186 - светло виолетова
  Тренерки - код 8186 - светло виолетова
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 7. Кратки панталони - код 3637 - кафеава
  Кратки панталони - код 3637 - кафеава
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 8. Свободна дълга рокля в цвят горчица - код 719
  Свободна дълга рокля в цвят горчица - код 719
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 9. Фустан - код 2050 - окер
  Фустан - код 2050 - окер
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Фустан - код 5454 - 4 - шарена
  Фустан - код 5454 - 4 - шарена
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.681,71