Код 11

Нема на залиха
SKU
8880
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0142 - бело
  Блуза - код 0142 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дуксер - код 5161 - небесно сина
  Дуксер - код 5161 - небесно сина
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 3. Спортски комплет - код 3066 - сиво
  Спортски комплет - код 3066 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 2380 - црна
  Блуза - код 2380 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 9690 - кафеава
  Фустан - код 9690 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Изчистен дамски топ от рипс в розово - код 2987
  Топ - код 2987 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Дамска тениска в светлооранжево - код 4079
  Маица - код 4079
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Боди - код 1127 - циклама
  Боди - код 1127 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 2766 - бело
  Фустан - код 2766 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Спортски комплет - код 2118 - 1 - сиво
  Спортски комплет - код 2118 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71