Код 115

Нема на залиха
SKU
37376
MKD 579,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 1539 - светло сина
  Блуза - код 1539 - светло сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 2052 - 1 - борда
  Блуза - код 2052 - 1 - борда
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Тренерки - код 9842 - 6 - црна
  Тренерки - код 9842 - 6 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 4. Фустан - код 697 - 7 - црна
  Фустан - код 697 - 7 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 1426 - сиво
  Фустан - код 1426 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Блуза - код 11483 - 2 - црвена
  Блуза - код 11483 - 2 - црвена
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Блуза - код 11495 - 4 - црна
  Блуза - код 11495 - 4 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Комплет - код 215 - темно сина
  Комплет - код 215 - темно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Јакна - код 1093 - 1 - црна
  Јакна - код 1093 - 1 - црна
  Најниско MKD 3.972,71 Регуларна цена MKD 4.552,71
 10. Комбинезон - код 565 - розова
  Комбинезон - код 565 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71