Код 1190

Нема на залиха
SKU
39724
ден 696,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 901 - сиво
  Блуза - код 901 - сиво
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Кошула - код 332 - црна
  Кошула - код 332 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Блуза - код 6674 - зелена
  Блуза - код 6674 - зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Фустан - код 022 - црна
  Фустан - код 022 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Комплет - код 840 - виолетова
  Комплет - код 840 - виолетова
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Блуза - код 4426 - зелена
  Блуза - код 4426 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Кошула - код 654 - црвена
  Кошула - код 654 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 659 - темно сина
  Фустан - код 659 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Блуза - код 7071 - темно сина
  Блуза - код 7071 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Блуза - код 6776 - светло виолетова
  Блуза - код 6776 - светло виолетова
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.246,71