Код 12 - 1

Нема на залиха
SKU
5223
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3151 - 2 - небесно сина
  Блуза - код 3151 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Комбинезон - код 7743 - ментол
  Комбинезон - код 7743 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Тениска в бяло с принт - код 4363
  Маица - код 4363 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Спортски комплет - код 2222 - 2 - сиво
  Спортски комплет - код 2222 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 5. Блуза - код 6189 - бело
  Блуза - код 6189 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Комплет - код 3104 - сиво
  Комплет - код 3104 - сиво
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 7. Фустан - код 8291
  Фустан - код 8291
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Ефектен топ с къдрици в черно - код 2410
  Топ - код 2410 - 2 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Блуза - код 4150 - црна
  Блуза - код 4150 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Сукња - код 4009 - 1
  Сукња - код 4009 - 1
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.478,71