Код 12 - 2

Нема на залиха
SKU
5224
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 1727 - пудра
  Комплет - код 1727 - пудра
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 2. Блуза - код 45211 - црна
  Блуза - код 45211 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 1653 - 4 - циклама
  Блуза - код 1653 - 4 - циклама
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 4. Атрактивен дамски сет в бежово с пайети - код 8067
  Комплет - код 8067 - 2
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Фустан - код 2504 - бело
  Фустан - код 2504 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 2256 - 1 - црна
  Фустан - код 2256 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Фустан - код 0570 - шарено
  Фустан - код 0570 - шарено
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Фустан - код 9949
  Фустан - код 9949
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Дуксер - код 4400 - 3 - бела
  Дуксер - код 4400 - 3 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Маица - код 2342 - црна
  Маица - код 2342 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71